Bizce her şey "net" olmalı, yapılan "işler" de yenilikten ilham almalı. "networks" olarak gayrimenkul sektöründeki deneyimlerimiz ve yenilikçi bakış açımız ile proje geliştirme, proje pazarlama ve proje satış konularında profesyonel çözümler üretiriz. Markaların proje satış ve proje pazarlama alanında maksimum fayda sağlaması hedefine yönelik çalışmalar geliştirir, markaların vizyonunu "networks"'ce işler üreterek farklılaştırırız.
Networks Grup
Kurucu Ortaklar
İş ve ilişkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eder rotamızı bu şekilde çizeriz.Ahlaki değerlerimizle ayakta dururuz faaliyetlerimizde asla ahlaka aykırı yöntem ve uygulamaya müsamaha göstermeyiz.Bizim için itibar her şeyden önce gelir, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.İnsanları bir kaynak olarak değil değer olarak görürüz, daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız. 
Bugüne kadar 8 projenin geliştirme aşamasında görev aldık, oturumcuya ve yatırımcıya uygun tamamenbirbirinden farklı hedef kitlelere hitap eden projeler geliştirdik, 4 yıl içerisinde 1850 konut, 50 ticari bölüm, toplam145.000m2 kapalı alan satışı gerçekleştirerek 550 Milyon TL ciroya ulaştırdık. Müşteri beklenti ve davranışlarınıbugüne kadar yapmış olduğumuz 7.000 yüzyüze görüşme, 20.000 telefon görüşmesiyle analiz ettik. Müşterilerinsatın alma ve almama kararlarını inceledik, müşteri segmentasyonu yaptık ve buna göre kampanyalar ürettik,satış ofisini ziyaret eden her 3 müşteriden birine satış gerçekleştirerek sektör ortalamasının üzerine çıkan bir ekipolduk.
>
Katalog